Vill du ha kreativ hjälp?

hej@roycontent.se

Söker du jobb?

jobb@roycontent.se

Kontakt

Rasmus Thomsen

Rasmus Thomsen

CEO

rasmus.@anothermedia.se

+46 70-855 15 13

Jacob Valfridsson

Jacob Valfridsson

BYRÅCHEF

Jacob@roycontent.se

+46 73-143 90 90

Joanna Stewart

Tycker det är roligt att lyfta skrot och älskar kokos

Joanna Stewart

Art Director (On parental leave)

joanna@roycontent.se

076 566 37 88

Linn Posse

Isbitsknaprare och stolt ägare av Siw Malmkvists autograf

Linn Posse

Graphic Designer

linn@roycontent.se

072 050 71 67

Moa Berg

Har 30 växter hemma och älskar hundar mer än allt

Moa Berg

Graphic Designer

moa@roycontent.se

072 092 54 04

Derin Sunneson

Samlar bläck på huden och sjunger högt och falskt i duschen

Derin Sunneson

Art Director

derin@roycontent.se

076 307 72 79

Mats Janson

På jakt efter fantastiska historier där man minst anar dem

Mats Janson

Head of Content

mats@roycontent.se

070 209 64 09

Karin Wandrell

Väderguru med rötterna i punken

Karin Wandrell

Editor

karin@roycontent.se

070 148 98 20

Johan Wennerström

Johan Wennerström

Utvecklare

johan@roycontent.se

+46 72-711 21 22

Lovisa Brämming

Varit på 300 konserter (Bäst var Backstreet Boys)

Lovisa Brämming

Graphic Designer

lovisa@roycontent.se

Bosse & Charlie

Gillar mest att mysa och sova

Bosse & Charlie

Chief Bark Officers

Besök oss

Stockholm

Bellmansgatan 8

118 20 Stockholm